EKSTRA

EKSTRA

EKSTRA

EKSTRA

EKSTRA

EKSTRA

EKSTRA

EKSTRA

ESKİŞEHİR
Faydalı Linkler
Kara Halı Yıkama
Doğasol Solucan Gübresi
Doğasol Solucan Gübresi
Anadolu Nakliyat
Anadolu Nakliyat
Mert Eren Çilingir Anahtar
Ufuk Yangın & Güvenlik Eskişehir
Esvera Cam
Bağlar Nakliyat
Mia Nakliyat
Mia Nakliyat
Çetin Teknik Servis

Çetin Teknik Servis

Eskişehir Alışveriş Merkezleri

2 Eylül Cd. Esnaf Sarayı Asma Kat A. 120 ESKİŞEHİR
Tel : 0222 232 06 50

Fax : 0222 231 26 15

Esnaf Sarayı Alışveriş Merkezi

Esnaf Sarayı Alışveriş Merkezi 1973 yılında 500 ortağın bir araya gelerek oluşturduğu bir iş yeri yapı kooperatifi olarak kuruldu. 1979 yılında merkezin inşaatına başlanıldı, iş yeri merkezi 1985 yılında işletmeye açıldı. 21 yıldır Eskişehir ve çevre illerden gelen müşterilere hizmet vermektedir.

– Alışveriş Merkezi 3800 M2 alan üzerine kurulmuş olup 10 katlı bir yapıdan oluşmaktadır.

– Alışverş merkezinde 475 işyeri ,54 adet büro ve 11 sosyal tesis toplam 540 işyeri bulunmaktadır.

– Sosyal tesis olarak restaurant , pastahane , kafeterya ,PTT merkezi, kapalı otopark , çocuk eğlence merkezi , mescid, güvenlik merkezi ve güv. Kamera odası , yangın ihbar ve kontrol merkezi , trafo ve jeneratör merkezi bulunmaktadır.

– Alışveriş merkezinde 6 kat çarşı arası çift yönlü 8 adet yürüyen merdiven , 1 adet yük asansörü , 1 adet panoramik asansör ve Restaurant-Büro bölümüne ait 2 adet toplam 4 adet asansör çalışmaktadır.

– Ayrıca enerji kesilmelerinde acil kullanım için koridor ve sosyal tesisler için jeneratör grubu bulunmaktadır.

Telefon: +90 (222) 333 03 30

Santral GSM: (0530) 291 86 79

Faks: +90 (222) 333 03 40

Adres: Espark Alışveriş Merkezi Eskibağlar Mahallesi Üniversite Cad. No: 21 26170 Eskişehir

E-Posta: info.espark@ece.com


ESPARK ALIŞVERİŞ MERKEZİ

2007 yılında faaliyete geçen Espark Alışveriş Merkezi Eskişehir’in odak noktası konumundadır. Espark Alışveriş Merkezi ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilmektedir.

150 Mağaza, toplam 1.100 araçlık kapalı ücretsiz otopark, 3M Migros hipermarketi cafe, fast food, retoran, ünlü markaların yer aldığı bay, bayan, çocuk tekstil mağazaları, 9 salonlu Cinebonus sinemaları, ziyaretçilerine hizmet vermektedir.

Merkezde ayrıca ücretsiz olarak faydalanabilinen iki adet bebek odası, revir odası ve mescit odası bulunmaktadır. Gerektiğinde engelli ziyaretçiler tarafından kullanılabilinmesi için tekerlekli sandalyeler mevcuttur. Bebekli ailelerin gerektiğinde kullanabileceği bebek arabaları ve fast food katında bebek mama sandalyeleri de hizmetlerindedir.

Toplam 8 kattan oluşan alışveriş merkezi büyük Migros hipermarketi, çocuk oyun alanı, terzi, lostra, eczane, kuaför salonu, elektronik eşya, ev tekstili, kozmetik , kitap, müzik oyuncak, spor mağazaları ile küçük büyük, bay bayan herkesin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.

Toplam 45.000 metrekarelik kiralanabilinir alan ile Espark Alışveriş Merkezi tüm ziyaretçiler için bir buluşma noktasıdır. ECE Türkiye yönetimi daima ileriye dönük yenilikçi ve ilginç projeleri ile ziyaretçilere farklı seçenekler sunabilmeyi hedeflemektedir. Yıl boyunca düzenlenen çeşitli aktivitelerle ziyaretçilere farklı atmosferlerde unutamayacakları anılar yaşatılmaktadır. Açılışından beri lider konumunu koruyan ve en çok tercih edilen alışveriş merkezi olmayı sürdüren Espark Alışveriş Merkezi birbirinden ilginç ve çarpıcı aktiviteleriyle büyük küçük herkesin ilgi odağı olmayı sürdürecektir.

Adres: Eski Bağlar Geçidi Haller Gnçlik Merkezi


Haller Gençlik Merkezi

Eskişehir’de bulunan tarihi “Yaş Sebze ve Meyve Hali Binası”nın restore edilmesi ile oluşturulmuş bir kültür-sanat merkezi.

“Yaş Sebze ve Meyve Hali Binası” kullanılmadığı ve kötü bir görüntü yarattığı için yıkılması düşünülürken 2000 yılında çarşı, eğlence ve alışveriş merkezleri ile aslından uzaklaşmadan Prof.Dr.Yılmaz Büyükerşen desteği ile restore edilmiştir. Binada ağırlıkla ahşap, ferforje ve doğal taş hakimdir.

Adres : Kanatlı Gayrimenkul Yat. Tic. A.Ş. İsmet İnönü Cad. No:57 ESKİŞEHİRTelefon : 0 222 231 22 00

Faks : 0 222 231 15 55

E_mail : kanatli@kanatli.com.tr

KANATLI ALIŞVERİŞ MERKEZİ

Açılışı 8 Şubat 2007’de yapılan Kanatlı Alışveriş Merkezi, 22 milyon dolarlık bir yatırımla gerçekleştirildi. Eskişehir’in ilk alışveriş merkezi olan Kanatlı Alışveriş Merkezi’nin görsel olarak da Eskişehirlilere hitap eden iç ve dış mimarisi oldukça özel. Doktorlar ile Kızılcıklı caddelerinin kesiştiği noktada olması itibariyle ulaşım problemi yaşanmıyor. Ziyaretçilerine güvenli bir alışveriş ortamı hazırlamak için çok titiz çalışan Kanatlı Alışveriş Merkezi, kolay ve kaliteli alışveriş mantığıyla kısa zamanda bir Eskişehir klasiği haline geldi.

Çeşitli markaları çatısı altında barındıran Kanatlı Alışveriş Merkezi, müşterilerine sıcak, keyifli ve konforlu alışveriş imkanı sunuyor. Üst katta bulunan Yapay Kanatlı Sinemaları 10 salon ve 900 kişilik kapasiteye sahip. Sinema severler vizyona giren yeni filmleri Yapay Kanatlı Sinemalarının konforlu ve modern salonlarında izleme keyfini yaşıyorlar. Yemek yemeğe gelenler için de sıcak alakart yemekten, fastfood’a su böreğinden sıcak-soğuk sandvice, enaye çeşit pasta, tatlı ve çikolatadan, sıcak -soğuk içeceğe kadar hizmet vermektedir.Kanatlı Alışveri Merkezi, perakende sektörüne yaptığı hizmetler ve sahip olduğu sosyal sorumluluk projeleriyle Eskişehir’in hem ticari hem sosyal yaşamına katkılarıyla açıldığı günden bu yana adından sıkça söz ettirmektedir. Özel günlerde çocuklar, yaşlılar, engelliler gibi çeşitli sosyal grupları ağırlamanın yanında; imza günleri, stant çalışmaları, sergiler gibi birbirinden farklı etkinliklerlede Eskişehirlilerin dikkatini sağlık, eğitim ve çevre gibi önemli konulara çekiyor.

Eskişehir halkının hayatını kolaylaştıran, yaşam için farklı seçenekler sunan Kanatlı Alışveriş Merkezi, gelecekte de özel ve anlamlı projelere imza atmayı hedefliyor.

“Hayatın İçinde” konseptiyle tasarlanmış olan Eskişehir’in tek butik alışveriş merkezi Kanatlı AVM hafta içi ortalama 11 bin, hafta sonu ortalama 12 bin kişi tarafından ziyaret edilmektedir.

Adres : Çamlıca Mah. Gülperi Sok. No:1 Merkez / Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Tel : 0222 310 50 00

E-Posta : info@neoplus.com


Neoplus Outlet ve Yaşam Merkezi

Yıllık 7 milyon ziyaretçinin hedeflendiği NeoPlus projesinde konusunda uzman kurumlarla işbirliği yapıldı. Merrill Lynch Global Principal Investments Group (ML GPI) ve Türkiye’deki proje geliştirme ortağı Krea Gayrimenkul’ün kurduğu Bosphorus Gayrimenkul Fonu (Bosphorus Real Estate Fund) tarafından satın alınan NeoPlus, Krea Grup iştiraki Reval tarafından yönetiliyor.

Eskişehirlileri dünyanın en seçkin markalarıyla çağdaş bir ortamda buluşturan NeoPlus’nun temeli 2005 yılında atıldı. Eskişehir’in ilk Outlet ve Yaşam Merkezi olan NeoPlus, Tepebaşı Mahallesi’nde yaklaşık 50 bin m²’lik açık alana sahip arsa üzerine inşa edildi. 11 bin 500 m²’lik bir alan üzerine kurulan ve Carrefour-SA tarafından işletilecek olan Eskişehir’in en büyük hipermarketi, 1500 araçlık ücretsiz kapalı otoparkı, kafe ve restoranları, sergi ve konser alanları ile NeoPlus, şehrin gelişim aksı üzerinde, farklı mimari çizgisi ile Eskişehirlilerin hayatına renk katıyor.

Her gün saat 10.00 – 22.00 arasında hizmet veren NeoPlus’da, Eskişehir’in en büyük mağaza zincirleri YKM, Mudo, LCW, FLO, Koton gibi dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen markalarından oluşan 100’ü aşkın mağaza, tüm ana bölgelere gün boyu hizmet veren ücretsiz müşteri servisleri, çocuklar için çeşitli oyuncak ve giyim mağazaları ile Eskişehir’e yeni bir boyut getiriyor.

Eskişehir’in ilk Yaşam ve Alışveriş Merkezi olan ‘NeoPlus’ 2 Mart 2007 tarihinden beri faaliyette olup, 1Nisan 2007 itibariyle başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ile resmi

açılışını gerçekleştirerek Eskişehirlilere hizmet vermeye devam etmektedir.

Adres : Çankaya Mah. Kartopu Cad. No:75 Eskişehir

Tel :0 222 244 00 14 (Pbx)

GSM : 0506 250 07 71

E-posta : info@tiliacity.com


Tilia City Alışveriş ve Yaşam Merkezi

Eskiden Orta Avrupa’nın bir çok köyünde ıhlamur ağaçları vardı. Bu ağaçlar genellikle köyün merkezinde bulunur ve buluşma noktası olarak kullanılırdı. Ayrıca bu ağaçların gölgesinde halkın ihtiyaçlarını karşılamak için pazarlar kurulurdu. Köy halkı alışverişini bu pazarlardan yapardı.

Bu anlayış gözetilerek Ihlamurkent’i Eskişehir’in buluşma noktası haline getirmek için Odunpazarı Belediyesi tarafından bölgeye 35.000 adet ıhlamur ağacı fidesi dikildi. Tilia City Alışveriş Merkezi’de sadece Ihlamurkent’in değil Eskişehir halkının alışveriş ve eğlence ihtiyacını karşılamak ve buluşma noktası olmak için 2008 yılında hizmete girmiştir.

Adres : Hoşnudiye Mh. Doğruer Sk. No:1 Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Telefon : +90 222 – 330 59 69 Fax : +90 222 – 330 40 55

Eskişehir’e büyük bir canlılık katacak, alternatifli alışveriş merkezi olacak Özdilek Alışveriş Merkezi; Tepebaşı Belediyesi sınırları içerisinde, Anadolu Üniversitesi karşısında, Hava Müzesinin karşısında bulunmaktadır. 45 milyon dolarlık bir yatırım olan ve şehrin önemli kavşak noktaları arasında yer alan Özdilek Alışveriş Merkezi, insanların kolaylıkla ulaşabileceği konumuyla ön plana çıkmaktadır.

45 bin metrekare alana sahip ve 600 personelin istihdam edileceği Özdilek Alışveriş Merkezi bünyesinde Özdilek Hipermarket, Özdilek Büyük Mağaza, Özdilek Kafe ve Restoran, 7 salondan oluşan Özdilek Cinetime Sinema ve 5 Boyutlu Sinema, Starpark Lunapark, Teknosa Extra, Burger King, Sbarro, Popeyes, Polen Tantuni, Turkcell, Playtime, Eczane ve Optik Mağazası ile sizin ve ailenizin yaşamına farklı renkler katacak. Özdilek Eskişehir Alışveriş Merkezi’nde Spa Wellness tesisleri de bulunuyor. Yeşil alanlar, açık otopark ve 622 araç kapasiteli kapalı otoparkıyla hizmet verecek olan Özdilek Eskişehir Alışveriş Merkezi; aydınlık, ferah, güvenli ve rahatlığı ön plana çıkaran mimari özellikleri ile, yılda yaklaşık 5 milyon ziyaretçinin gelmesi beklenmektedir.

Özdilek Eskişehir Alışveriş Merkezi; insanların şehirden gelip araçlarını parkedip, rahatça alışverişlerini yapabilecekleri, isterlerse çeşitli etkinliklere katılabilecekleri, dinlenip, eğlenebilecekleri, açık mekanlarda dolaşabilecekleri, özgür bir ortamda birçok fonksiyonu bir arada bulabilecekleri bilinen Özdilek hizmet kalitesinde yaşayabilecekleri bir konsepte sahiptir. Alışveriş Merkezi; konumu, müşteri odaklı mimarisi, kalitesi ve teknolojisi ile modern bir alışveriş ve yaşam merkezi olarak tasarlanırken yılın her günü ziyaretçilerine rahatça alışveriş ve eğlence imkanı sunuyor.

 

Açılış tarihi: 24.12.2011

Toplam kapalı alan: 45.000 m2

Personel sayısı: 600

Hizmet verilen saatler:

Hipermarket- Mağaza

Açılış : 10:00 Kapanış : 24:00

Kafe Restoran

Açılış : 08:00 Kapanış :24:00

Lal Temizlik
Lal Temizlik
Ay Temizlik
Lal Temizlik
Sultan Ateşi Pide Kebap
Mesut Ayvaz Tattoo
Hancam Yapı
Mobil Jeneratör Kiralama

Bizim Hurda Metal Ticaret

Eslife Halı Yıkama


En Çok Görüntülenen Firmalar

Saruhan Web Ajans

Etiketler

eskişehir Eskişehir alüminyum doğrama eskişehir asansörlü nakliyat eskişehir asma tavan Eskişehir battaniye yıkama eskişehir dekorasyon Eskişehir dekorasyon firmaları eskişehir evden eve nakliyat eskişehir firmaları Eskişehir Firma Rehberi Eskişehir halı yıkama Eskişehir halı yıkama firmaları Eskişehir halı yıkama fiyatları Eskişehir koltuk yıkama eskişehir kombi bakımı Eskişehir kombi tamiri Eskişehir Mutfak Dolabı eskişehir nakliyat eskişehir nakliyat firmaları eskişehir nakliyatçı eskişehir nakliyeci eskişehir rehber eskişehir taşımacılık eskişehir temizlik şirketleri Eskişehir yorgan yıkama Eskişehir Şirketleri Firma Ekle firma rehberi Firma Rehberi Eskişehir halı yıkama eskişehir
•Eskişehir Akvaryumcu •Eskişehir Çiçekci •Eskişehir Güvenlik •Eskişehir Kuyumcu •Eskişehir Pvc •Eskişehir Tohumcu
•Eskişehir Anahtarcı •Eskişehir Çiğköfte •Eskişehir Güzellik Salonu •Eskişehir Lojistik •Eskişehir Radyolar •Eskişehir Turizm
•Eskişehir Aöf Kursları •Eskişehir Çilingir •Eskişehir Halı Saha •Eskişehir Madencilik •Eskişehir Reklam Ajansları •Eskişehir Web Tasarımı
•Eskişehir Alt Yapı •Eskişehir Demir Doğrama •Eskişehir Halı Yıkama •Eskişehir Mahalleleri •Eskişehir Rent a Car •Eskişehir Work&Travel
•Eskişehir Alüminyum •Eskişehir Dijital Kopyalama •Eskişehir Havuzlar •Eskişehir Muhtarları •Eskişehir Seramik •Eskişehir Uydu
•Eskişehir Araba Kiralama •Eskişehir Doğalgaz •Eskişehir Havalandırma •Eskişehir Matbaa •Eskişehir Servis Taşımacılığı •Eskişehir Yabancı Dil Kursları
•Eskişehir Asansör •Eskişehir Dövmeci •Eskişehir Isıtma •Eskişehir Marangoz •Eskişehir Seyahat Acentaları •Eskişehir Yangın Söndürme
•Eskişehir Av Malzemeleri •Eskişehir Duşakabin •Eskişehir İç Mimarlık •Eskişehir Mermer •Eskişehir Sıhhı Tesisat •Eskişehir Yemek
•Eskişehir Ayakkabı •Eskişehir Düğün Salonları •Eskişehir İlaçlama •Eskişehir Mobilyacı •Eskişehir Spor Salonları •Eskişehir Yemek Siparişi
•Eskişehir Barlar •Eskişehir Elektrikçi •Eskişehir İngilizce Kursları •Eskişehir Nakliyeci •Eskişehir Su Siparişi •Eskişehir Yurtdışı Eğitim
•Eskişehir Bayan Apartı •Eskişehir Emlakçı •Eskişehir İnşaat •Eskişehir Organizasyon •Eskişehir Sürücü Kursları •Eskişehir Apart
•Eskişehir Bayan Kuaförleri •Eskişehir Erkek Apartı •Eskişehir Kargo Firmaları •Eskişehir Otel •Eskişehir Solarium •Eskişehir Apartlar
•Eskişehir Bayan Yurtları •Eskişehir Erkek Yurtları •Eskişehir Karma Apart •Eskişehir Oteller •Eskişehir Taksi  
•Eskişehir Beyaz Eşya Yetkili Servisi •Eskişehir Evcil Hayvan •Eskişehir Karma Yurt •Eskişehir Otobüs Firmaları •Eskişehir Taşımacılık  
•Eskişehir Büro Mobilyası •Eskişehir Evden Eve Nakliyat •Eskişehir Kebapçı •Eskişehir Oto Elektrik •Eskişehir Tatil  
•Eskişehir Cafeler •Eskişehir Ferforje •Eskişehir Keresteci •Eskişehir Oto Kiralama •Eskişehir Tattoo  
•Eskişehir Camcı •Eskişehir Fotoğrafçı •Eskişehir Kırtasiye •Eskişehir Paintball •Eskişehir Temizlik  
•Eskişehir Cam Balkon •Eskişehir Gelinlikçi •Eskişehir Kömürcü •Eskişehir Paket Servis •Eskişehir Televizyonlar  
•Eskişehir Çanta •Eskişehir Giyim •Eskişehir Kpss Kursları •Eskişehir Pastane •Eskişehir Tesisatçı  
•Eskişehir Çelik Kapı •Eskişehir Gözlükçü •Eskişehir Kuru Temizleme •Eskişehir Pet Shop •Eskişehir Terzi